HERMINE.LV
HERMINE.LV
       
    


Veikt pasūtījumu
 
* VETOM- Uztura bagātinātāji/ Food supplements/Пищевые добавки
*PH TESTERI
- PROPOLISA ekstraksts ūdenī E-PI-VI no Tentorium
- ĒTERISKĀS EĻĻAS un TO PRODUKTI
TENTORIUM BIŠU PRODUKTI
X - RAKSTI
     3 VĒRTĪGĀKĀS MŪSU SAKNES - PIENEŅU, VĀRPATAS un DIŽDADŽU - lietojiet un ESIET VIENMĒR VESELI
     ALKOHOLA UN SMĒĶĒŠANAS DARBĪBA
     BACILLUS SUBTILIS PROBIOTIKA
     BIOSEPTIN smēre PRET MATU IZKRIŠANU
     EFT (EMOTIONAL FREEDOM TECHNIQUES)
     FILMA, kas ATMASKO TABAKAS LIETOTĀJU PIESAISTĪŠANU
     PIENEŅU SAKNES PRET VĒZI: 100x efektīvāka par ķīmijterapiju - 48h laikā nogalina vēža šūnas!
     PROTIVORAKOVAJA DIETA DOKTORA LASKINA
     REDZES PILNĪGA ATJAUNOŠANA ar ACU VINGRINĀJUMU PALĪDZĪBU
     RIGVIR-VĪRUSS PRET VĒZI
     SERAFIMA ČIČAGOVA ORGANISMA ATVESEĻOŠANAS METODE, stāsta ārste Ksenija Pavlovna Kravčenko
     UGUNSPUĶE - Ivan-chai
     VETOM produkti LEKCIJA
Y - LEKCIJAS un RAKSTI SIEVIETĒM laimīgai dzīvei un ģimenei

Uz sākumu : X - RAKSTI : RIGVIR-VĪRUSS PRET VĒZI :
RIGVIR-VĪRUSS PRET VĒZI

http://www.viroterapija.lv/

Viroterapija

Viroterapija ir viens no bioterapijas veidiem. Bioterapija ar dabas izcelsmes preparātiem mobilizē organisma imūnsistēmas dabīgās aizsargspējas attiecībā pret organismā iekļuvušu svešu ģenētisku informāciju, kā arī pret ģenētiski izmainītām organisma šūnām un audiem, t.sk., ļaundabīgām šūnām. Kopš 1980-tajiem gadiem onkoloģijas zinātnē ir nostiprinājusies pārliecība, ka imūnaizsardzība attiecībā pret audzēju nav realizējusies ne tādēļ, ka audzējiem nebūtu atšķirīgi virsmas antigēni, bet gan tādēļ, ka audzējs veiksmīgi no imūnuzraudzības izvairās un pret sevi vērstās imūnreakcijas nomāc/bloķē. Tādēļ nozīmīgi onkoloģijā lietot imūnmehānismu protektīvās aktivitātes, stabilizēšanas ierosinātājus un preparātus, kas maina audzējšūnas virsmas struktūras. Tādas īpašības piemīt onkotropiem vīrusiem un citokīniem, t.sk. interferoniem.

Onkotropo/onkolītisko vīrusu lietošanu onkoloģijā sauc par viroterapiju.

Viroterapija ir imūnaizsardzības mehānismu aktivēšanas metode. Ar vīrusu onkotropismu tiek apzīmēta vīrusu spēja jeb īpašība atrast un iznīcināt (onkolīze) ļaundabīgās audzēju šūnas, nekaitējot veselajām šūnām.

Viroterapija pret attiecīgo vīrusu jutīgos audzējos, līdzīgi kā staru un ķīmijterapija, izraisa šūnu bojā eju (citolīzi). Salīdzinot ar ķīmijterapiju un staru terapiju, viroterapijai ir vairākas priekšrocības: Ļoti augsts terapeitiskais indekss, dažiem pat 10.000 : 1 (iet bojā 10.000 audzēja šūnas pret 1 veselo šūnu). Ātrāk likvidējas viroterapijas laikā izraisītie šūnu sabrukuma produkti (staru- un ķīmijterapijā šis process ieilgst sakarā ar terapijas izraisīto imūnsistēmas nomāktību). Onkolītisko vīrusu atkārtoti kursi ierosina audzēja imunoloģisko regresiju – apoptozi*.

Viroterapijas un ķīmijterapijas preparātu kombinācija palielina pretaudzēja iedarbes efektu. Šī atziņa, kas izteikta Latvijā 1972.gadā, ir apstiprināta arī Austrālijas, Meksikas un Kanādas viroterapeitu eksperimentālos un klīniskos pētījumos 21. gadsimtā. Viroterapija jutīgos audzējos onkotropisma, t.i., vēža šūnas virusālās infekcijas inducēta, modulē vēža šūnas virsmas struktūras, pakļaujot tikai šīs šūnas specifiskiem citotoksiskiem imūnmehānismiem.

* Apoptoze ir dabīgs organisma novecojušo, bojāto un svešo šūnu likvidācijas process.

Viroterapija ir arī antigēnspecifisko imūnaizsardzības mehānismu aktivēšanas metode. Labākie rezultāti ir sasniegti audzēja agrīnās stadijās, lietojot viroterapiju pēc radikālas operācijas – metastāžu profilaksei. Viroterapijas pielietošanas veidi ir – lokāli un sistēmas. Viroterapija jākombinē ar citiem onkoloģijā pielietotiem terapijas veidiem – operāciju, staru terapiju, ķīmijterapiju, hormonterapiju. Viroterapija arī samazinās šo ārstēšanas metožu izraisīto imūnsupresīvo efektu. Viroterapija ir ļoti nozīmīga to audzēju terapijā, kuri nav jutīgi pret staru terapiju un ķīmijterapiju (melanoma, hipernefroma u.c.).Terapijas efektu lielā mērā nosaka imūnstāvoklis, kā arī vēža procesa gaitas raksturojums, terapiju uzsākot.Viroterapijas laikā ir būtiska regulāra imūnstatusa kontrole un imunologa konsultācijas. Pašlaik ir zināms tikai viens medicīnas praksē ieviests vīruss ar imūnaktivējošām un audzēja šūnu iznīcinošām īpašībām-zāles Rigvir.

Literatūra viroterapijas praktiskai pielietošanai un izpratnei Latvijas zinātnieku un praktizējošu imunologu profesores Ainas Mucenieces vadībā izstrādātās vadlīnijas (metodiskās norādes), kas iesaka gan viroterapijas kursa pielietošanas biežumu, ilgumu un, lai tiktu panākts augstāks terapeitiskais efekts, arī vīrusa ievadīšanas vietu – ievērojot reģionālo ievadīšanas principu.

2008.gadā izdotā zinātniskā grāmata „Kā vērtēt imunitāti.

Melanomas modelis” (autori Aina Muceniece, Dite Venskus), kurā skaidrota individuāla pieeja slimnieka imūnstāvokļa izvērtēšanai, lai izvēlētos turpmākās terapijas taktiku, kā arī tiek pierādīta limfmezglu – sargmezglu nozīme onkopatoloģijā. Tajā ir apkopojums par viroterapijas pieredzi pasaulē un Latvijā. Grāmata papildināta ar unikālu imūnprotekcijas un progresijas simptomu diagnostikas tabulu, kas nākotnē varētu būt palīglīdzeklis ikvienam imunologam un onkologam.

Žurnāla „Doctus”2005.gada novembra un decembra zinātniskās publikācijas par ļaundabīgo audzēju viroterapiju. (autors Aina Muceniece). Žurnāla „Doctus” 2007.gada janvāra numura zinātniskā publikāciju „Melanomas primārā perēkļa ekscīzijas radikalitāte un reģionālā sargmezgla nozīme melanomas progresijas protekcijā”. (autori Aina Muceniece, Dite Venskus).

Pasaules pieredze

http://www.isracast.com/tech_news/260106_tech.aspx

http://www.neotropix.com/index.htm

http://www.bioline.org.br/request?mj03002

http://discoverysedge.mayo.edu/measles/

http://www.mayoclinic.org/news2007-rst/3954.html

http://www.collegiatetimes.com/news/1/ARTICLE/8949/2007-04-12.html

http://www.epeiusbiotech.com/

Pārpublicēts no mājas lapas - http://www.viroterapija.lv/

    < Nav produktu >

 


 

Mārupes uzņēmēju biedrība  TavaCena - interneta preču cenas  Meklē preces Latvijas interneta veikalos www.visaspreces.lv


Copyright © HERMINE.LV. All rights reserved.